VİZYON

Zirveye çıkmak bazen çok kolay olur, ancak zor olanı zirvede durabilmektir. 1945 yılından bu yana sektörde yerini her geçen gün zirveye taşıyan MY GRUP örnek alınan bir firma olmanın haklı gururunu yaşamanın yanında yaşamaya değer yeni yapılar oluşturmaya da hızla devam etmektedir.

Gelişen Dünya, Değişen şartlar; Yaptığımız her işte gelişen teknolojiyi yakından takip ederek bu teknoloji ile değişen ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermekteyiz.
Temeli Güven olan yapılar; Yaptığımız yapıları güven temelü üzerine inşaa ederek asırlarca kullanıcısına hizmet edecek yapılar oluşturuyoruz.
Yaşamaya değer yapılar; Yaşam standartları her zaman zirvede herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği sizin için yapılan size ait yapılar oluşturuyoruz.
Özenilen Yapılar; Her yapı yeni bir heyecan, özenilerek yapılan yapılar, özenilşen yapılar olarak sahiplerine teslim ediliyor.
Memnun Müşteri; oluşturulan her yapıda insanı memnun edecek, kullanıcıya tamamı ile hitap edecek yapılar oluşturmaya, müşteriyi anlamak memnun olacağı yapılar yapmak.
Yapı Prensibi; Her zaman daha iyisine, en iyisine ulaşıncaya kadar disiplinli bir şekilde özveri ile yapılan yapılar.

MİSYON

‘’Yaşam kalitenizi en üst düzeyde tutarak huzuru ve konforu yaşamanızı sağlamak. Güven içinde yaşayacağınız yapılar oluşturmak’’