Hayalinizdeki yapıyı inşa eder...  

1945 yılında Beyoğlu Kasımpaşa bölgesinde inşaat işine başlayan Dursun Ali Yılmaz 1985 yılına kadar Kasımpaşa bölgesinde inşaat işlerine başarılı bir şekilde devam etmiştir. 1985 yılında bu bayrağı oğlu Muhammet YILMAZ devralmış ve Muhammet Yılmaz Grup İnşaat olarak yoluna devam etmiştir. 20 yılı aşkın bir süre Kasımpaşa bölgesinde ağırlıklı olarak inşaat işine devam eden Muhammet Yılmaz.   

MY GRUP İstanbul’un birçok yerinde başta Beyoğlu olmak üzere, Şişli, Kâğıthane, Bahçelievler, Şirinevler ve Pendik bölgesi İstanbul dışında ise Yalova ve Rize olmak üzere 5.000’ini aşkın Konut ve Ticari alan yapmıştır. 

MY GRUP olarak 2006 yılından itibaren projelerimizin ağırlıklı kısmı Pendik bölgesinde yer almakdatır. Bu projelerimiz Franco Vadi Evleri, Tuana Evleri, Yeşil Tuana Evleri, Gözde Sitesi, Kızılay Sitesi, Huzur Sitesi, Yılmaz Sitesi, Çamlıbel Sitesi ve Yonca Sitesi sahiplerine teslim edilmiştir. 

MY GRUP yarım asırlık bilgi ve tecrübelerimizi yaptığımız yapılarda güven ve huzur olarak inşa etmekteyiz. İstanbul’un birçok yerinde yapmış olduğumuz yapılara yenilerini ekleyerek kentte yeni kimlikler oluşturmaya devam ediyoruz.